Istraživanje i razvoj

Slobodan Danko Bosanac, prof. dr. sc., mailto:dankob@a3space.org
Astrofizika
http://www.irb.hr/users/bosanac/
http://www.brijuni-conference.irb.hr/

Mile Ivanda, dr. sc., mailto:milei@a3space.org
Napredni materijali
http://www.irb.hr/eng/People/Mile-Ivanda

Bojan Jerbić, prof. dr. sc., mailto:bojanj@a3space.org
Inteligentni strojevi
http://www.sjever.fsb.hr/prof_jerbic/index_en.htm

Zoran Kahrićmailto:zorank@a3space.org
NASA i aero-svemirske kompanije u SAD
https://croampro.com/members/zoran-kahric-chief-engineer-at-nasa-goddard-space-flight-center/

Siniša Marijan, dr. sc., mailto:sinisam@a3space.org
Ugradbeni računalni sustavi & laboratorijska ispitivanja proizvoda

Frane Miloš, mr. sc., mailto:franem@a3space.org
Softverska rješenja i podrška za satelitsku i svemirsku industriju
http://www.amphinicy.com/company/management/

Stanislav Pavlin, prof. dr. sc., mailto:stanislavp@a3space.org
Zrakoplovna prometna i transportna tehnologija
https://www.linkedin.com/in/dr-stanislav-pavlin-715b305/

Ivica Smojver, prof. dr. sc., mailto:ivicas@a3space.org
Zrakoplovne i raketne konstrukcije
http://aerodamagelab.fsb.hr/ismojver_en.html

Zdenko Uvalićmailto:zdenkou@a3space.org
Aero-svemirska tehnologija
https://www.linkedin.com/in/zdenko-uvalic-ceng-mimeche-1588567/?ppe=1

Hrvoje Zorc, dr. sc.  zorc@irb.hr
Fotonika i optička svojstva kondenzirale tvari
https://www.researchgate.net/profile/Hrvoje_Zorc

Giuliana Verbanac, doc. dr. sc.  verbanac@irb.hr
– svemirska fizika,
– svemirsko vrijeme,
– interaktivni sustav Sunce-Zemlja
https://www.pmf.unizg.hr/geof/en/giuliana.verbanac

Mario Bandić, dr. sc. mario.bandic.1@gmail.com
– magnetosferska fizika
– svemirsko vrijeme
https://www.researchgate.net/profile/Mario_Bandic