Eksperti

Slobodan Danko Bosanac, prof. dr. sc., mailto:dankob@a3space.org
Predsjednik A3
Astrofizika
http://www.irb.hr/users/bosanac/
http://www.brijuni-conference.irb.hr/

 

Mile Ivanda, dr. sc., mailto:milei@a3space.org
Napredni materijali
http://www.irb.hr/eng/People/Mile-Ivanda

Bojan Jerbić, prof. dr. sc., mailto:bojanj@a3space.org
Inteligentni strojevi
http://www.sjever.fsb.hr/prof_jerbic/index_en.htm

Zoran Kahrićmailto:zorank@a3space.org
NASA i aero-svemirske kompanije u SAD
https://croampro.com/members/zoran-kahric-chief-engineer-at-nasa-goddard-space-flight-center/

Igor Kekez, mag. aer., mailto:igork@a3space.org
Strateško planiranje i pitanja civilnog zrakoplovstva

Viktor Koprivnjak, Air Force Major General (RET), mailto:viktork@a3space.org
Konzultant za avijaciju

Siniša Marijan, dr. sc., mailto:sinisam@a3space.org
Ugradbeni računalni sustavi & laboratorijska ispitivanja proizvoda

Frane Miloš, mr. sc., mailto:franem@a3space.org
Svemirske agencije
http://www.amphinicy.com/company/management/

Stanislav Pavlin, prof. dr. sc., mailto:stanislavp@a3space.org
Promet

Steve Petrovićmailto:stevep@a3space.org
Kontakt s dijasporom

Ivica Smojver, prof. dr. sc., mailto:ivicas@a3space.org
Zrakoplovne i raketne konstrukcije
http://aerodamagelab.fsb.hr/ismojver_en.html

Zdenko Uvalićmailto:zdenkou@a3space.org
Aero-svemirska tehnologija
https://www.linkedin.com/in/zdenko-uvalic-ceng-mimeche-1588567/?ppe=1